יום שלישי, 29 מרץ, 2022

שי כהן מנכ"ל חברת פורטוגליס, החברה הגדולה והמובילה בישראל לאזרחות פורטוגלית

"בכל חצי שעה אזרח ישראלי מקבל דרכון אירופאי"

בשנים האחרונות מאות אלפי בקשות לדרכונים אירופאיים הוגשו על ידי ישראלים ואושרו. מתוכם כמות לא מבוטלת של הדרכון הפורטוגלי – האטרקטיבי מבינהם.
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

שי כהן מנכ"ל חברת פורטוגליס, החברה הגדולה והמובילה בישראל לאזרחות פורטוגלית

"כשהתחלנו ללוות ישראלים בהוצאת דרכון פורטוגלי נתקלנו בהמון אנשים פסימיים שחשבו שמדובר בתהליך מסובך שסיכויי ההצלחה שלו נמוכים", מסביר שי כהן , מנכ"ל חברת פורטוגליס החברה הגדולה והמקצועית בישראל העוסקת בתחום. "עד כה, עשרות אלפי בקשות של ישראלים אושרו עד כה והם מקבלים את האזרחות החדשה שלהם כולל את הסקפטיים הגדולים ביותר שהגיעו אלינו."

"מי שעדיין לא ניצל את זכאותו יכול להגיש בקשה"

בשנים האחרונות הוגשו לרשויות בפורטוגל עשרות אלפי בקשות לאזרחות פורטוגלית וישראלים רבים קיבלו את האישור והפכו לאזרחים אירופאים מן השורה, כשהנתונים מדברים על כך שבכל חצי שעה אזרח ישראלי מקבל דרכון פורטוגלי-אירופאי.
"מי שטרם ניצל את זכאותו, יכול עדיין להגיש בקשה", מדגיש כהן ואומר כי ניתן לבצע בדיקת זכאות אינטרנטית בחינם באמצעות שאלון קצר וחכם. זה הלינק לשאלון לבדיקת הזכאות >>
bit.ly/לאזרחות_פורטוגלית

למה אזרחות פורטוגלית?

הפופולריות הגואה של הדרכון הפורטוגלי נובעת, בין היתר, מהיתרונות המשמעותיים שיש לאזרחים פורטוגליים כחברי האיחוד האירופי. למעשה, אזרחי פורטוגל הם בעלי דרכון אירופי ונהנים מיתרונות בשלל תחומים, כמו הזדמנויות עבודה ומגורים באירופה, לימודים בסבסוד מלא או חלקי במגוון אוניברסיטאות ציבוריות באירופה, והזדמנויות השקעה בכל אחת ממדינות האיחוד.
בנוסף, הוצאת האזרחות הפורטוגלית מאפשרת לכם לדאוג גם לעתיד המשפחה ולהתחיל תהליך אזרחות גם עבור בני הזוג והילדים.

מתוך דף האינסטגרם של פורטוגליס

איך יודעים מי זכאי?

לדברי כהן, יש בישראל לבדה מיליוני יהודים שזכאים לאזרחות פורטוגלית. למעשה, כל מי שיש לו שורשים הקשורים בגירוש ספרד זכאי לאזרחות וכך רובם המוחלט של צאצאי העולים מצפון אפריקה (מרוקו, טוניס, אלג’יר, לוב ומצרים), ארצות הבלקן (בולגריה, יוון, טורקיה ויוגוסלביה לשעבר), סוריה, לבנון, עיראק, תימן וגם יהודי דרום אמריקה – זכאים.

איך מגישים את הבקשה?

"הדרך הפשוטה ביותר היא לפנות לחברה גדולה המתמחה בתחום ותדע איך למקסם את אחוזי ההצלחה ולהפוך את התהליך לידידותי ונעים", מסביר כהן.
פורטוגליס, היא מהחברות הראשונות בתחום – היא הגדולה בישראל וסניפיה פרוסים בכל רחבי הארץ. לחברה כ-100 עובדים וסניף גם בפורטוגל, המקל על התנהלות ההליך. בנוסף, החברה היא גם אחת החברות היחידות שעוסקות רק באזרחות הפורטוגלית, ולכן נחשבת כמומחית בעלת ניסיון אדיר בהוצאה לפועל של התהליך.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

'משחקי הדיונון' – ביקורת טלוויזיה והמלצת צפייה נטפליקס

איך אומרים בקוריאנית מולטי-טאסקינג? אני לא עפה על סדרות וסרטים זרים. זה לא שאני צרת אופקים או נעולת מחשבה (עד כמה שידוע לי) אני פשוט אוהבת לעשות עוד משהו במקביל לצפייה בטלוויזיה. סביר להניח שאני אצפה עם הטלפון ביד, לפעמים

קרא עוד »
אריאל קרבץ משנה כיוון

דברים שלמדתי בתהליך חיפוש עבודה בהייטק אחרי הסבת מקצוע בגיל 45

בגיל 40, עם שני תארים בפסיכולוגיה, כמעט 20 שנות פעילות בתחום, אריאל קרבץ החליט לעשות שינוי עמוק בקריירה ועשה הסבת מקצוע. לקח לו עוד 3 שנים להתבשל ולבחור כיוון חדש. "החלטתי לפתוח את הראש לרעיונות חדשים, לדרך מחשבה אחרת. למדתי

קרא עוד »

דרכון פורטוגלי בחמישה צעדים פשוטים

המון ישראלים רוצים דרכון אירופי – ואפשר להבין אותם. אחרי הכל, דרכון אירופי הוא כרטיס כניסה למדינות האיחוד האירופי – לא רק במעבר מהיר וקל בשדות התעופה, אלא גם בהרבה היבטים אחרים: לימודים בחינם או בסבסוד במוסדות אוניברסיטאיים, האפשרות לעבוד

קרא עוד »

רוצים אזרחות פורטוגלית? השאירו פרטים

השאירו פרטים ליצירת קשר:

הגיבו לכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב skype
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

הכתבות הנצפות ביותר