יום שני, 26 יולי, 2021

זוג בבית

“רק עברנו לגור יחד והתחילה הקורונה”

הקורונה תפסה את כולנו ב”זמן לא טוב”, כי לא נראה שיש אפשרות אחרת שקורונה יכולה לתפוס אותך בו. זוגות שרק עברו לגור יחד מתמודדים עם אתגרים כפולים בעקבות הסגרים וההסדרים.
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

זוג בבית

שירה ומושיקו יחד כבר כמעט שנתיים. אחרי שחיו כל אחד בדירה שלו / עם השותפה שלה בתל אביב, הם מבינים שדיי כבר לשלם שכירות על שתי דירות אם הם גם ככה ישנים וחיים ביחד כל יום כבר חודשים.
חיפוש דירה בתל אביב זה תהליך לא פשוט אך שניהם כבר מנוסים, אורבים לבעלי הדירות ורשומים לסוכנים חכמים ומתוחכמים, מצאו דירה ארזו את הקופסאות, עברו לגור יחד. היא השאירה לו מדף בארון והוא השתדל להרים את הגרביים מחדר השינה, עוד לא הספיקו להתרגל והקורונה הכניסה אותם לסגר.
“בהתחלה זה היה ממש כיף” מספרת שירה, “זה הרגיש קצת כאילו יצאנו לאיזה צימר שאין שום סיבה לצאת ממנו. כמובן שהייתה הבהלה מסביב על הקורונה וממש לא יצאנו מהבית. אני חושבת שאני התמודדתי עם זה קצת יותר בקלות כי מושיקו ממש רגיל ללכת לחדר כושר, יש לו שגרת “חוץ” יותר משמעותית וקבועה מאשר לי”

“לא חשבנו שזה יהיה כל כך אינטנסיבי, כל כך מהר”

אם זוג שעובר לגור יחד מתמודד עם בעיות, דמיינו מה עובר על זוג שרק עבר לגור יחד שניה לפני שהתחיל הסגר הראשון. “לא היו לי חששות משמעותית מהמעבר המשותף” מספר מושיקו “היה לי ברור שאני רוצה ובוחר לחיות עם שירה. יש לנו כימיה מצויינת, חוש הומור דומה, אפילו תחביבים משיקים. אבל לא חשבתי שנהיה יחד במשך ימים ממש בהתחלה בצורה מידית. גילינו אחד בשני צדדים שלא הכרנו ממש מהר לתוך הכניסה למגורים המשותפים”
“נכון, באמת לא חשבנו שזה יהיה כל כך אינטנסיבי, כל כך מהר. היו לנו ימים שממש טיפסנו על הקירות. אותי הוציאו מיד לחל”ת, אני מנהלת שיווק בחברת נסיעות. מושיקו עושה כל מני דברים, יש שהמשיכו ויש שהפסיקו. וצריך לזכור שדירה לזוג בתל אביב, חמודה ככל שתהיה, היא עדיין דירת 65 מטר עם מרפסונת לכיסא. זה לא שיש יותר מדי איפה להתבודד.”

“זה לא שרצינו להיות לבד”

“הדברים המובנים מאליהם כמו לקפוץ לחברה, ללכת לספיניג, לצאת למסעדה, הדברים האלו שאנחנו עושים בשביל להתאורר מהבית, מבן הזוג, או יחד, נשללו מאיתנו בבת אחת. זה לא שרצינו להיות לבד, אבל אפילו אי אפשר לרכל כמו שצריך בטלפון. נניח רציתי מאוד לספר לאחותי כל מני דברים מחיי היום יום החדשים עם מושיקו אבל נאלצתי לכתוב כי יש שיחות שמושיקו לא חייב לשמוע”
“מה כבר עשיתי” צוחק מושיקו,
“מה לא” צוחקת אליו חזרה שירה.

הגיבו לכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב skype
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

הכתבות הנצפות ביותר